Strona główna » Nowości » LEDVANCE DR-PFM-250/220-240/24/P zasilacz LED
            LEDVANCE DR-PFM-250/220-240/24/P zasilacz LED-25870
LEDVANCE DR-PFM-250/220-240/24/P zasilacz LED
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 147066
Kod producenta: DR-PFM-250/220-240/2
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 4058075240032
Waga: 1,20 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Zasilacz hermetyczny do taśm LED Driver Outdoor DR-PFM-250/220-240/24/P Ledvance
Dane techniczne:
  • Moc nominalna: 250,00 W
  • Znamionowa moc: 250 W 1)
  • Napięcie znamionowe: 220…240 V
  • Znamionowe napięcie wyjściowe: 24 V 2)
  • Napięcie wejściowe, prąd zmienny: 198…264 V 3)
  • U-OUT (napięcie robocze): 24 V
  • Rodzaj prądu: DC
  • Prąd znamionowy: 1239 mA
  • Znamionowy prąd wyjściowy: 10420 mA 4)
  • Początkowy prąd rozruchowy: 60 A
  • Tętnienie prądu wyjściowego (100 Hz): 3,33 %
  • Częstotliwość sieciowa: 50…60 Hz
  • Całkowite zniekształcenie harmoniczne: < 20 % 5)
  • Współczynnik mocy λ: 0,95 6)
  • Sprawność EUZ: 92 % 7)
  • Straty mocy: 22 W 8)
  • Maks. liczba SE przy bezpieczni 10 A (B): 6
  • Maks. liczba SE przy bezpieczni 16 A (B): 10
  • Maks. liczba SE przy bezpieczni 25 A (B): 16
  • Odporność na nap. udarowe (L/N-uziom): 6 kV
  • Odporność na napięcie udarowe (L-N): 6 kV
  • Izolacja galwaniczna: SELV
  • Długość: 233,00 mm
  • Odległość otworów montażowych, długość: 215,0 mm
  • Szerokość: 74,00 mm
  • Szerokość (włączając okrągłe oprawy): 74.00 mm
  • Wysokość: 42,00 mm
  • Wysokość (w tym cylindr. opr. ośw.): 42.00 mm