Strona główna » Sygnalizatory
Bestsellery
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Sygnalizatory

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

SYGNALIZATORY


Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno członkom swojej rodziny, jak i pracownikom w firmie należy do kluczowych zadań mających na celu uniknięcie ewentualnych szkód i zagrożeń. Aby móc zapanować nad sytuacją w odpowiednim czasie oraz nie dopuścić do jej rozwoju, warto zaopatrzyć się w sygnalizatory, czyli czujniki informujące nas o obecności dymu, gazu bądź czadu w danym pomieszczeniu. Dzięki tym urządzeniom możesz odpowiednio wcześnie zadzwonić po pomoc oraz opuścić budynek, w którym istnieje zagrożenie. Nasza hurtownia elektryczna oferuje sygnalizatory o różnych rozmiarach i parametrach. Przejrzyj naszą ofertę i ochroń siebie oraz swoich bliskich przed niebezpieczeństwem.
 

Czujnik czadu


Czujnik czadu to element, który zdecydowanie powinien znaleźć się w każdym domu jednorodzinnym, mieszkaniu, jak i w firmie. Jego zadaniem jest wykrywanie obecności tlenku węgla (CO) we wdychanym przez nas powietrzu. Brak czujnika informującego o wystąpieniu czadu w danym pomieszczeniu może doprowadzić do poważnego zatrucia organizmu, a nawet śmierci. Tlenek węgla powstaje w wyniku niepełnego spalania paliw, takich jak olej, gaz, benzyna, czy ropa. Unoszący się w powietrzu czad bardzo często wyczuwalny jest przez nas w momencie, kiedy jest już za późno. Pojawiają się zawroty głowy, wymioty, mroczki przed oczami i omdlenia. Aby uniknąć doprowadzenia do takiej sytuacji, należy zadbać o montaż czujnika, który poinformuje Cię o przedostaniu się czadu, a tym samym umożliwi wezwanie pomocy oraz szybkie opuszczenie danego pomieszczenia. W naszym asortymencie znajdziesz czujniki czadu wyprodukowane m.in. przez znaną i renomowaną markę Apollo Electronics Sp. z o.o.
 

Czujnik gazu


Czujnik gazu należy do urządzeń, których obecność jest niezbędna zarówno w domu, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Do najważniejszych pomieszczeń, w których zdecydowanie powinien znaleźć się czujnik tego typu, należy kotłownia oraz kuchnia. To w tych pomieszczeniach istnieje największe ryzyko ulatniania się gazu. Gaz znajdujący się w powietrzu może doprowadzić nie tylko do silnych i szkodliwych zatruć organizmu, ale również do śmierci. Jakakolwiek iskierka ognia znajdująca się w takim pomieszczeniu gwarantuje wybuch prowadzący do prawdziwej tragedii. Możesz temu zaradzić, decydując się na czujnik gazu. Urządzenie charakteryzuje się małą wielkością. Znajdziesz je w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź już teraz!
 

Czujnik dymu


Czujniki dymu powinny znajdować się we wszystkich pomieszczeniach, w których mamy do czynienia z materiałami łatwopalnymi oraz instalacjami elektrycznymi. Ogień to żywioł, którego obecność prowadzi do ogromnych strat materialnych oraz śmierci. Dzięki czujnikom możesz zapobiec pożarowi oraz jego rozprzestrzenianiu się. W ten sposób uratujesz zarówno swoich bliskich, dom, jak i firmę przed tragicznymi skutkami wybuchu. Nie pozwól doprowadzić do takiej sytuacji i jeszcze dzisiaj zamów czujnik dymu dostępny w ofercie naszej hurtowni elektrycznej. Znajdziesz u nas czujniki marki EURA-TECH Sp.z o.o., która cieszy się ogromnym powodzeniem oraz pozytywną opinią wśród naszych klientów.
Delta24.pl 2024 - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu