Strona główna » Osprzęt kablowy
Bestsellery
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Osprzęt kablowy

Podkategorie
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

OSPRZĘT KABLOWY


Osprzęt kablowy to zbiór wszystkich elementów, niezbędnych do ochrony połączeń między kablami elektrycznymi, jak również do ich rozgałęzienia, czy zakończenia. Ma on za zadanie wykluczyć ryzyko niebezpieczeństwa i błędów, wynikających z ewentualnych awarii. Dlatego też jego montaż jest niezwykle ważny dla zakładów energetycznych, którzy chcą zminimalizować niepotrzebne koszty związane z naprawą danej instalacji. Nasza hurtownia elektryczna dysponuje najwyższej jakości osprzętem, takim jak: bolce kablowe, dławice, końcówki, opaski kablowe, taśmy izolacyjne oraz złączki kablowe.
 

Złączki kablowe i końcówki


Złączki i końcówki pełnią funkcje łączenia żył przewodów elektroenergetycznych miedzianych i aluminiowych w urządzeniach użytkowych. Stosuje się je w przewodach jednodrutowych, jak i wielodrutowych. Złączki kablowe można podzielić na dwa rodzaje: aluminiowe i miedziane. Złączki aluminiowe przeznaczone są do zaprasowywania na kablach Al z jednym lub wieloma drutami. Natomiast złączki miedziane wykorzystywane są do kabli miedzianych wielodrutowych. Wybór tego typu elementów powinien zostać dokładnie przemyślany, aby móc zapewnić maksymalny poziom skuteczności. W naszej hurtowni możesz zrobić zakupy online szybko i wygodnie. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci, które złączki i końcówki wybrać.
 

Taśmy izolacyjne


Taśmy izolacyjne mają za zadanie chronić poszczególne części elektryczne przed ewentualnym zwarciem. Są one wykorzystywane przez profesjonalnych elektryków, którzy dbają o bezpieczeństwo swoje oraz swoich klientów. Taśmy nie tylko oddzielają tymczasowo naprawiane części przewodów elektrycznych, ale wzmacniają również istniejące instalacje. Nasza hurtownia oferuje taśmy izolacyjne o najwyższej jakości, odporne na wilgoć, ścieranie, kwasy oraz wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Stosuje się je zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Poniżej znajdziesz taśmy w wielu odsłonach. Różnią się one pod względem szerokości, wielkości, a nawet kolorystyki. Posiadamy taśmy m.in. w kolorze czarnym, czerwonym, zielonym, żółtym i białym.
 

Opaski kablowe


Opaski kablowe pełnią funkcje spinania przewodów i węży w wiązki, dzięki którym łatwiej utrzymać całość w jednym miejscu. Posiadają one ząbkowany profil, który po przejściu przez głowicę zostaje trwale zaklinowany. W ten sposób kable są solidnie zabezpieczone i nie wymagają dodatkowych narzędzi do zaciskania. Opaski kablowe dzielą się na trzy rodzaje: plastikowe, nylonowe oraz posiadające uchwyty przylepne. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór opasek o poszczególnych parametrach. Sprawdź sam!
Delta24.pl 2024 - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu