Strona główna » Nowości » ZAMEL EXTA FREE ROB-01/12-24V radiowy odbiornik
ZAMEL EXTA FREE ROB-01/12-24V radiowy odbiornik-16660
ZAMEL EXTA FREE ROB-01/12-24V radiowy odbiornik-16661
ZAMEL EXTA FREE ROB-01/12-24V radiowy odbiornik-16662
ZAMEL EXTA FREE ROB-01/12-24V radiowy odbiornik
Numer katalogowy: 48211
Kod producenta: EXF10000039
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 5903669041801
Waga: 0,10 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Radiowy odbiornik bramowy Zamel Exta Free ROB-01/12-24V EXF10000039
Charakterystyka radiowego odbiornika bramowego Zamel Exta Free ROB-01/12-24V EXF10000039
  • Współpracuje z nadajnikami bezprzewodowego systemu sterowania Exta Free
  • Sterowanie pracą bram wjazdowych, bram garażowych itp.
  • Możliwość podłączenia zewnętrznej anteny drutowej,
  • Uniwersalne zasilanie niskonapięciowe 12-24V AC/DC
  • Duży zasięg działania do 250 m
Parametry techniczne radiowego odbiornika bramowego Zamel Exta Free ROB-01/12-24V EXF10000039:
  • Znamionowe napięcie zasilania odbiornika: 12 24 V AC/DC
  • Częstotliwość: 868 MHz
  • Kodowanie: transmisja z adresacją
  • Ilość kanałów odbiornika: 1
  • Zasięg działania odbiornika: 250 m*
  • Stopień ochrony odbiornika: IP20
  • Maksymalny prąd przekaźnika: 2A
  • Maksymalne napięcie przekaźnika: 250V AC