Strona główna » Nowości » ZAMEL SUPLA ROW-01/16A odbiornik dopuszkowy WiFi
ZAMEL SUPLA ROW-01/16A odbiornik dopuszkowy WiFi-17802
ZAMEL SUPLA ROW-01/16A odbiornik dopuszkowy WiFi-17803
ZAMEL SUPLA ROW-01/16A odbiornik dopuszkowy WiFi-17804
ZAMEL SUPLA ROW-01/16A odbiornik dopuszkowy WiFi
Numer katalogowy: 154354
Kod producenta: SPL10000025-WUN
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 5903669450054
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0,05 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Odbiornik sterownik wifi 1-kanałowy dopuszkowy dwukierunkowy 16A 3600W ROW-01/16A Zamel Supla
Umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych o mocy do 3600 W za pomocą smartfona lub tabletu. Urządzenie należy do gamy produktów sterowania inteligentnym domem poprzez Wi-Fi - korzysta z technologii chmurowej SUPLA. Moduł dopuszkowy ROW-01/16A znajduje zastosowanie zarówno jako elementy do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych, oraz jako urządzenia wykonawcze zabudowywane bezpośrednio w obudowach opraw oświetleniowych.
Charakterystyka odbiornika sterownika wifi 1-kanałowego dopuszkowego dwukierunkowego 16A 3600W ROW-01/16A Zamel Supla:
  • Urządzenie umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych o mocy do 3600 W za pomocą smartfona lub tabletu.
Parametry techniczne odbiornika sterownika wifi 1-kanałowego dopuszkowego dwukierunkowego 16A 3600W ROW-01/16A Zamel Supla:
  • Napięcie znamionowe: 230 V AC
  • Częstotliwość: 50 / 60 Hz
  • Znamionowy pobór mocy: 0,45 W
  • Transmisja: Wi-Fi 2,4 GHz 802.11 b/g/n
  • Zasięg działania: zasięg sieci Wi-Fi
  • Ilość wejść: 2
  • Ilość kanałów wyjściowych: 1
  • Parametry styków przekaźnika (styk zwierny beznapięciowy): 1 x NO 16 A / 250 VAC
  • Liczba zacisków przyłączeniowych: 6 (przewody o przekroju do 2,5 mm²)
  • Mocowanie obudowy: puszka instalacyjna Ø 60 mm
  • Temperaturowy zakres pracy: -10 ÷ +55°C
  • Stopień ochrony obudowy: IP20
  • Wymiary: 47,5 x 47,5 x 20 mm
  • Waga: 0,04 kg
  • Maksymalna obciążalność wyjścia: 16 A / 250 V AC1 4000 VA
Odbiornik sterownik wifi 1-kanałowy dopuszkowy dwukierunkowy 16A 3600W ROW-01/16A Zamel Supla jest bardzo dobrze zapakowany, więc nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.
Jest to Odbiornik sterownik wifi 1-kanałowy dopuszkowy dwukierunkowy 16A 3600W ROW-01/16A Zamel Supla