Strona główna » Nowości » PHILIPS RC065B LED34S/840 PSU W60L60 oprawa BIAŁY
PHILIPS RC065B LED34S/840 PSU W60L60 oprawa BIAŁY-27266
PHILIPS RC065B LED34S/840 PSU W60L60 oprawa BIAŁY-27267
PHILIPS RC065B LED34S/840 PSU W60L60 oprawa BIAŁY
Numer katalogowy: 47085
Kod producenta: 871869979180399
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 8718699791803
Waga: 1,90 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Panel oprawa plafon biały Ledinaire RC065B LED34S/840 PSU W60L60 NOC 60x60 34W 3400lm 4000K Philips
Dane techniczne:
  • Wymienne źródło światła Nie
  • Liczba sztuk osprzętu zasilającego 1 jednostka
  • W zestawie sterownik Tak
  • Lighting Technology LED
  • Tier Wartość
  • Znak CE Tak
  • Strumień Świetlny 3 400 lm
  • Nasycony czerwony (R9) <50
  • Skorelowana Temperatura Barwowa (Nom) 4000 K
  • Skuteczność świetlna (znamionowa) (Nom) 100 lm/W
  • Wskaźnik oddawania barw (CRI) ≥80
  • Wartość migotania (PstLM) 1
  • Wartość efektu stroboskopowego (SVM) 0,4
  • Barwa źródła światła 840 neutralna biel
  • Typ optyki Kąt rozsyłu światła 120°
  • Kąt rozsyłu światła oprawy 120°
  • Wskaźnik ograniczenia olśnienia CEN 22
  • Napięcie wejściowe 220-240 V
  • Częstotliwość linii 50 or 60 Hz
  • Prąd rozruchowy 16 A
  • Czas rozruchu 0,18 ms
  • Zużycie energii 34 W
  • Współczynnik mocy (ułamek) 0.9
  • Połączenie Szybkozłączka 2-biegunowa
  • Przewód -
  • Liczba produktów na MCB 16 A typu B 32
  • Materiał Korpusu Stal
  • Materiał reflektora Akrylowe
  • Materiał optyki Polistyren
  • Materiał klosza/soczewki Akrylowe
  • Materiał mocowania -
  • Kolor Korpusu Biel
  • Wykończenie klosza/soczewki Opalizowany
  • Całkowita długość 595 mm
  • Całkowita szerokość 595 mm
  • Całkowita wysokość 34 mm
  • Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) 34 x 595 x 595 mm