Strona główna » Nowości » PHILIPS BN021C LED20S/840 oprawa liniowa 120cm
PHILIPS BN021C LED20S/840 oprawa liniowa 120cm-27245
PHILIPS BN021C LED20S/840 oprawa liniowa 120cm-27246
PHILIPS BN021C LED20S/840 oprawa liniowa 120cm-27247
PHILIPS BN021C LED20S/840 oprawa liniowa 120cm-27248
PHILIPS BN021C LED20S/840 oprawa liniowa 120cm
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 143347
Kod producenta: 871951452790499
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 8719514527904
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Oprawa liniowa hermetyczna Ledinaire 20W 120cm 2100lm 4000K IP20 Philips
Dane techniczne:
  • Wymienne źródło światła Nie
  • Liczba sztuk osprzętu zasilającego 1 jednostka
  • W zestawie sterownik Tak
  • Okablowanie przelotowe Moduł Simple Connection i zdejmowana
  • osłona dostępne dla okablowania
  • przelotowego 1-fazowego (bez
  • okablowania wewnętrznego)
  • Lighting Technology LED
  • Tier Wartość
  • Znak CE Znak CE
  • Napięcie wejściowe 220 do 240 V
  • Częstotliwość linii 50 or 60 Hz
  • Prąd rozruchowy 14,3 A
  • Czas rozruchu 0,001 ms
  • Zużycie energii 20 W
  • Współczynnik mocy (ułamek) 0.9
  • Połączenie Złączka 2-biegunowa
  • Przewód -
  • Liczba produktów na MCB 16 A typu B 10