Strona główna » Blog » Ostatnia szansa, by wziąć udział w konkursie z gwarantowanymi nagrodami!

Ostatnia szansa, by wziąć udział w konkursie z gwarantowanymi nagrodami!

Data dodania: 23-02-2022
Mamy dla Was świetną informację! W naszej hurtowni elektrycznej właśnie trwa konkurs, w ramach którego można zdobyć wspaniałe nagrody gwarantowane! Jak to zrobić? Wystarczy kupić produkty Kontakt-Simon w naszym sklepie online lub stacjonarnym. Do wygrania wysokiej jakości sprzęty RTV i AGD!


taśmy led

Co można wygrać w konkursie?


Promocja trwa od 15.11.2021 r. do 31.03.2022 r. lub do wyczerpania zapasów, więc to niemal ostatni moment, by wziąć udział. Co trzeba zrobić, by wygrać? Zadbaliśmy o to, by każdy miał szansę na nagrody!

1. Zrób jako pierwszy zakup produktów Kontakt-Simon na kwotę 12 000 zł netto w tym kup za 200 zł osprzęt elektryczny z serii Simon Aquarius a otrzymasz nagrodę - myjkę ciśnieniową Karcher K5 EU.

2. Zrób zakupy za kwotę 4 000 zł netto, w tym kup za kwotę 100 zł osprzęt z serii Simon Aquarius a otrzymasz nagrodę - ekspres KRUPS Dolce Gusto Infinissima KP173B.

3. Zrób zakupy na kwotę 3 000 zł netto, w tym kup za kwotę 100 zł osprzęt z serii Simon Aquarius a otrzymasz nagrodę - maszynkę do strzyżenia Braun HC5010.

4. Zrób zakupy na kwotę 2 000 zł netto, w tym kup za kwotę 100 zł osprzęt z serii Simon Aquarius a otrzymasz nagrodę - zestaw prostownica + suszarka Remington D3012GP.
 

Kontakt - Simon producent osprzętu elektrycznego


To polska firma dobrze znana i ceniona wśród profesjonalistów w kraju oraz na świecie. Produkują osprzęt elektroizolacyjny, w tym gniazda i łączniki. W swoich produktach łączą funkcjonalność z estetyką, dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu rodzajach budynków i przestrzeni. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór gniazd i łączników tej marki, które wyróżniają się ciekawym designem i rozwiązaniami. Bez wątpienia Kontakt - Simon stale się rozwija i wdraża osprzęt elektryczny, który ma za zadanie spełniać różnorodne funkcje oraz zapewniać bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dysponuje nasza hurtownia elektryczna, zakupy u nas to również świetna okazja do tego, by odebrać nagrodę gwarantowaną! Zapraszamy do zakupów online, ale również do naszego sklepu stacjonarnego na terenie Lublina.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Delta24.pl 2024 - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu