Strona główna » Nowości » LŁ GREENWORKS G40LM41K4 kosiarka+ładowarka+aku
LŁ GREENWORKS G40LM41K4 kosiarka+ładowarka+aku-24980
LŁ GREENWORKS G40LM41K4 kosiarka+ładowarka+aku-24981
LŁ GREENWORKS G40LM41K4 kosiarka+ładowarka+aku
Numer katalogowy: 45427
Kod producenta: GR2504707UB
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 6952909025865
Waga: 26,94 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Kosiarka akumulatorowa 40V 41cm zestaw ładowarka + akumulator 4Ah G40LM41K4 GR2504707UB Greenworks
Przeznaczona jest do koszenia małych powierzchni trawników. To podstawowy model z serii bezprzewodowych kosiarek 40 V firmy Greenworks.
Kosiarka posiada centralną regulację wysokości koszenia od 25 mm do 80 mm. Łatwo można przenosić i zmieniać jej położenie, gdyż kosiarka wyposażona jest w specjalny uchwyt o centralnym położeniu i bardzo dobrym wyważeniu.
Kosiarka występuje w zestawie z ładowarką 40V oraz z akumulatorem 40V 4 Ah.
GŁÓWNE CECHY:
  • Obudowa z materiału typu ABS
  • 2 funkcje koszenia
  • Ergonomiczny, miękki uchwyt
  • Centralna regulacja wysokości koszenia
  • Składany uchwyt ułatwiający składowanie
PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:
  • Napięcie: 40 V
  • Silnik szczotkowy
  • Szerokość koszenia: 41 cm
  • 5 poziomów regulacji wysokości koszenia: 25 - 80 mm