Strona główna » Blog » Jak montować taśmy LED?

Jak montować taśmy LED?

Data dodania: 29-09-2021
Ledowe oświetlenie w formie taśmy może nadać każdemu wnętrzu wyjątkowego wyglądu i klimatu. Odpowiednie światło stanowi swojego rodzaju dekorację dla pomieszczenia. Taśmy LED to idealne rozwiązanie, są łatwe w montażu, występują w wielu kolorach i wyróżniają się wysoką żywotnością. Szeroki wybór barw pozwala na dopasowanie światła indywidualnie do wnętrza, a nawet dnia i nastroju.

taśmy led

Taśma LED z pilotem


Dużą wygodą jest oświetlenie LED z pilotem, za pomocą którego można zmieniać kolor i intensywność światła. Takie rozwiązanie sprawdzi się niemal w każdym miejscu, dzięki niemu można dopasować wnętrze do indywidualnych potrzeb i zmieniać je niemal co chwilę. Zdecydowanym plusem tego rozwiązania jest montaż taśmy LED, który nie wymaga dużego zaangażowania.

Jak zamontować taśmę LED?


W naszej ofercie występują paski, które można przymocować bez przeznaczonych do tego profilów. Tego typu produkty są samoprzylepne, a ich montaż jest łatwy i szybki. Aby umieścić taką taśmę w pożądanym miejscu, wystarczy je oczyścić, najlepiej dodatkowo odtłuścić, następnie odczepić z produktu folię zabezpieczającą i przykleić. Po dociśnięciu klej powinien natychmiast zadziałać, dając satysfakcjonujący efekt bez konieczności używania bardziej zaawansowanych narzędzi. Taki montaż taśmy LED polecany jest wszystkim, którzy chcą uniknąć dodatkowej pracy.

Innym sposobem montażu oświetlenia LED są gotowe profile, które dobrze prezentują się w każdej przestrzeni, a na dodatek chronią samą taśmę przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. Należy również pamiętać, że tego typu oświetlenie wymaga podłączenia do zasilacza, który będzie z nim kompatybilny. Nasza hurtownia elektryczna dysponuje dużym wyborem zarówno zasilaczy, jak i taśm LED.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Delta24.pl 2021 - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu