Strona główna » Nowości » EATON PKZM0-10-EA wyłącznik silnikowy
            EATON PKZM0-10-EA wyłącznik silnikowy-18793EATON PKZM0-10-EA wyłącznik silnikowy-17472
EATON PKZM0-10-EA wyłącznik silnikowy-18793
EATON PKZM0-10-EA wyłącznik silnikowy-17472
EATON PKZM0-10-EA wyłącznik silnikowy
Numer katalogowy: 42902
Kod producenta: 189903
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 4015081878994
Waga: 0,31 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Wyłącznik silnikowy 3P 4kW 6,3-10A PKZM0-10-EA 189903 Eaton
Służy do ochrony silników i instalacji, reaguje na przeciążenia i zwarcia.
Parametry techniczne Eaton wyłącznik silnikowy 3P 4kW 6,3-10A PKZM0-10-EA 189903:
  • liczba biegunów: 3
  • wyzwalacz zwarciowy: 140A
  • zakres nastawny wyzwalacza przeciążeniowego: 6,3-10A
  • znamionowy prąd ciągły: 10A
  • znamionowe napięcie pracy: 690V AC
  • maksymalna moc silnika indukcyjnego AC-3 przy 230V: 2,2kW
  • maksymalna moc silnika indukcyjnego AC-3 przy 400V: 4kW
  • znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 400V: 150kA
  • znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane: 6kV
  • kategoria przepięć: III
  • stopień zanieczyszczeń: 3
  • zakres temperatur granicznych: od -25°C do 55°C
  • rodzaj przyłącza obwodu głównego: połączenie śrubowe
  • rodzaj elementu uruchamiającego: pokrętło
  • stopień ochrony: IP20
  • wymiary: 45x93x76mm
  • montaż: szyna DIN
Wyłącznik silnikowy 3P 4kW 6,3-10A PKZM0-10-EA 189903 Eaton jest bardzo dobrze zapakowany, więc nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.
Jest to Wyłącznik silnikowy 3P 4kW 6,3-10A PKZM0-10-EA 189903 Eaton