Strona główna » Nowości » EATON HNC-25/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy
EATON HNC-25/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy-16239
EATON HNC-25/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy-16238
EATON HNC-25/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy-16240
EATON HNC-25/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy
Numer katalogowy: 54347
Kod producenta: 194693
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 9010238060838
Waga: 0,32 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Wyłącznik różnicowoprądowy 25A 4P 6kA typ AC HNC-25/4/003 xPole Home 194693 EATON
Parametry techniczne wyłącznika różnicowoprądowego 25A 4P 6kA typ AC HNC-25/4/003 xPole Home 194693 EATON
Obszary zastosowania: instalacje elektryczne
Wytrzymałość elektryczna (liczba cykli): 2000
Wytrzymałosć mechaniczna (liczba cykli): 4000
Moment dokręcenia zacisków łączeniowych - 3Nm
Napięcie znamionowe: 400 V
Znamionowy prąd różnicowy: 30 mA
Prąd znamionowy: 25A
Liczba biegunów: 4P
Sposób montażu: wyłącznik do zamocowania w rozdzielnicy na szynie montażowej TH35
Częstotliwość znamionowa: 50 Hz
Stopień ochrony - IP 20
Znamionowa zdolność zwarciowa:6 kA (przy dobezpieczeniu)
Typ wyłącznika bezzwłoczny
Rodzaj wyzwalacza: AC
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Kolor producenta: szary
Wymiary produktu: szer. 7 x głęb. 7,3 x wys. 8 cm
Waga brutto: 0.15 kg
Wyłącznik różnicowoprądowy 25A 4P 6kA typ AC HNC-25/4/003 xPole Home 194693 EATON Moeller jest bardzo dobrze zapakowany, więc nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.
Wyłącznik różnicowoprądowy 25A 4P 6kA typ AC HNC-25/4/003 xPole Home 194693 EATON Moeller, różnicówka 25A 4P 6kA typ AC HNC-25/4/003 xPole Home 194693 EATON Moeller, wyłącznik różnicowo-prądowy 25A 4P 6kA typ AC HNC-25/4/003 xPole Home 194693 EATON Moeller