Strona główna » Nowości » EATON HNB-B16/1N/003 wyłącznik kombinowany
EATON HNB-B16/1N/003 wyłącznik kombinowany-17818
EATON HNB-B16/1N/003 wyłącznik kombinowany-17819
EATON HNB-B16/1N/003 wyłącznik kombinowany
Numer katalogowy: 54369
Kod producenta: 195121
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 9010238060746
Waga: 0,20 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Wyłącznik różnicowo-nadprądowy kombinowany HNB-B16/1N/003 195121 Eaton 2P B16A 30mA typ AC
Dane techniczne:
  • Rodzaj napięcia: AC
  • Głębokość wbudowania [mm]: 69.5 mm
  • Prąd znamionowy [A]: 16 A
  • Napięcie (V): 230 V
  • Charakterystyka wyzwalania: B
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui: 500 V
  • Znamionowy prąd różnicowy [A]: 0.03 A
  • Czułość: AC
  • Odporność na udar prądowy [kA]: 0.25 kA
  • Częstotliwość: 50 Hz
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Jednocześnie rozłączany biegun N: tak
  • Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 [kA]: 0 kA
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: 1 mm2
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego: 1 mm2
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy: -25 °C
  • Znamionowe wytrzymywane napięcie impulsowe Uimp: 4 kV
  • Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1: 6 kA
  • Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009: 6 kA
  • Producent: Eaton
Wyłącznik różnicowo-nadprądowy kombinowany HNB-B16/1N/003 195121 Eaton 2P B16A 30mA typ AC jest bardzo dobrze zapakowany, więc nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.
Jest to Wyłącznik różnicowo-nadprądowy kombinowany HNB-B16/1N/003 195121 Eaton 2P B16A 30mA typ AC