Strona główna » Nowości » EATON HNC-40/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy
EATON HNC-40/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy-17906
EATON HNC-40/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy-17907
EATON HNC-40/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy-17908
EATON HNC-40/4/003 wyłącznik różnicowoprądowy
Numer katalogowy: 54367
Kod producenta: 194694
Stan magazynowy: 25 szt.
Kod EAN: 9010238060845
Waga: 0,32 kg
dodaj do schowka
Zapytaj o produkt
Ilość: szt.Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 0,03A typ AC HNC-40/4/003 194694
Wyłączniki różnicowoprądowe HNC są bezpośrednim zastępcą serii CFI6.
Parametry techniczne Wyłącznika różnicowoprądowego 4P 40A 0,03A typ AC HNC-40/4/003 194694:
  • Liczba biegunów: 4
  • Napięcie znamionowe: 230V
  • Prąd znamionowy: 40A
  • Znamionowy prąd różnicowy: 30mA
  • Napięcie znamionowe izloacji Ui: 440V
  • Napięcie znamionowe udarowe wytrzymywane Uimp: 4kV
  • Sposob montażu: szyna DIN
  • Czułość: AC
  • Ochrona selektywna: Nie
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne: Nie
  • Wytrzymałość zwarciowa lcw: 6kA
  • Odporność na udar prądowy: 0.25kA
  • Częstotliwość: 50 Hz
  • Stopień ochrony: IP 20
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów: 4
  • Głębokość wbudowania: 45mm
  • Zakres temp. pracy: -25-40
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego: 1.5-16
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: 1.5-35
Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 0,03A typ AC HNC-40/4/003 194694 jest bardzo dobrze zapakowany, więc nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.
Jest to wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 0,03A typ AC HNC-40/4/003 194694, wyłącznik różnicowo-prądowy 4P 40A 0,03A typ AC HNC-40/4/003 194694, różnicówka 4P 40A 0,03A typ AC HNC-40/4/003 194694